Orion Fitness Core L500 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Core L500 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Core L500 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Core L500 мултифункционална справа за вежбање
   Orion Fitness Core L500 мултифункционална справа за вежбање

   Orion Fitness Core L500 мултифункционална справа за вежбање

   Напиши рецензија (0)
   23.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

    МУЛТИФУНКЦИСКА ФИТНЕС СПРАВА

    За тренирање на целото тело и сите мускулни групи (грб

    гради

    раце и нозе)

    Вградени неколку додатоци кои овозможуваат вежбање склекови

    стомачни

    седнат и исправен трицепс...

    Вградени тежини 60кг

    Издржливи макари и лагери

    Заштита околу тежините

    Систем на брза промена на тежини

    Седиште и потпирач направени од комфорни материјали

    Сунѓери и гуми за идеален комфорт

    Максимална тежина на корисник 150kg

    Димензии 173x106x207 cm

    Тежина 60кг

   Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   56084
   49 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness Core L500 мултифункционална справа за вежбање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness Core L500 мултифункционална справа за вежбање

   23.999 ден.
   со ДДВ