Лустер Луиза
   Лустер Луиза
   Лустер Луиза

   Лустер Луиза

   Напиши рецензија (0)
   2.900 ден.
   3.950 ден.
   Заштеди 1.050 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модерeн метален лустер, идеален за украсување на модерни деловни и домашни простории. Изработен со одличен квалитет, во црно-златна боја и со одличен дизајн кој го истакнува.

   Спецификации:

   - Боја: црна - златна

   - Материјал: Метал

   - Дијаметар на сенка: Φ36cm

   - Тип на светилка: E27 - 100 W

   - Прилагодлива должина на црн кабел 90cm

   - Светилката не е вклучена

   Димензија на производот: D36cm

   Вкупна висина: D36x118cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модерeн метален лустер, идеален за украсување на модерни деловни и домашни простории. Изработен со одличен квалитет, во црно-златна боја и со одличен дизајн кој го истакнува.

   Спецификации:

   - Боја: црна - златна

   - Материјал: Метал

   - Дијаметар на сенка: Φ36cm

   - Тип на светилка: E27 - 100 W

   - Прилагодлива должина на црн кабел 90cm

   - Светилката не е вклучена

   Димензија на производот: D36cm

   Вкупна висина: D36x118cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   099-000056
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Луиза

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Луиза

   2.900 ден.
   3.950 ден.
   Заштеди 1.050 ден.
   со ДДВ