• Ново
  Лустер Couper - Gold
  Лустер Couper - Gold
  Лустер Couper - Gold
  Лустер Couper - Gold

  Лустер Couper - Gold

  Напиши рецензија (0)
  1.750 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 750 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Cotton Cap

  Cap's Size: 40 x 40 cm

  Cap's Height: 20 cm

  Total Height: 72 cm

  CE Certificated

  Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Cotton Cap

  Cap's Size: 40 x 40 cm

  Cap's Height: 20 cm

  Total Height: 72 cm

  CE Certificated

  Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W


  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683342683241
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер Couper - Gold

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер Couper - Gold

  1.750 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 750 ден.
  со ДДВ