Лустер - Mudoni-MR-951-3
   Лустер - Mudoni-MR-951-3
   Лустер - Mudoni-MR-951-3
   Лустер - Mudoni-MR-951-3
   Лустер - Mudoni-MR-951-3
   Лустер - Mudoni-MR-951-3
   Лустер - Mudoni-MR-951-3
   Лустер - Mudoni-MR-951-3
   Лустер - Mudoni-MR-951-3

   Лустер - Mudoni-MR-951-3

   Напиши рецензија (0)
   8.500 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 1.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 108 x 15 cm

   Height: 67-82 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   Length of Cable: 17 cm (Adjustable)

   Adjustable Height

   Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 108 x 15 cm

   Height: 67-82 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   Length of Cable: 17 cm (Adjustable)

   Adjustable Height

   Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870843837
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Mudoni-MR-951-3

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Mudoni-MR-951-3

   8.500 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 1.490 ден.
   со ДДВ