Лустер - Vintage - 10535
   Лустер - Vintage - 10535
   Лустер - Vintage - 10535
   Лустер - Vintage - 10535
   Лустер - Vintage - 10535
   Лустер - Vintage - 10535
   Лустер - Vintage - 10535

   Лустер - Vintage - 10535

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Metal Base Plate

   Cap's Diameter: 15 cm (7 Pieces)

   Size: 113 x 40 x 46-85 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: 7 x E14 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Metal Base Plate

   Cap's Diameter: 15 cm (7 Pieces)

   Size: 113 x 40 x 46-85 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: 7 x E14 Max 40 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342387286
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Vintage - 10535

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Vintage - 10535

   11.990 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ