• Ново
  Лустер - Harput - N-1314
  Лустер - Harput - N-1314
  Лустер - Harput - N-1314
  Лустер - Harput - N-1314
  Лустер - Harput - N-1314
  Лустер - Harput - N-1314

  Лустер - Harput - N-1314

  Напиши рецензија (0)
  4.990 ден.
  5.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Diameter: 62 cm

  Height: 83 cm

  Cap's Diameter: 12 cm

  Cap's Height: 2 cm

  Base Plate Diameter: 12 cm 

  Base Plate Height: 3 cm

  Socket Type: 6 x E 27 Max 40 W

  IP Code: IP20

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Diameter: 62 cm

  Height: 83 cm

  Cap's Diameter: 12 cm

  Cap's Height: 2 cm

  Base Plate Diameter: 12 cm 

  Base Plate Height: 3 cm

  Socket Type: 6 x E 27 Max 40 W

  IP Code: IP20

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8681875575774
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер - Harput - N-1314

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер - Harput - N-1314

  4.990 ден.
  5.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ