Лустер - Mezopotamya - N-1292
   Лустер - Mezopotamya - N-1292
   Лустер - Mezopotamya - N-1292
   Лустер - Mezopotamya - N-1292
   Лустер - Mezopotamya - N-1292
   Лустер - Mezopotamya - N-1292
   Лустер - Mezopotamya - N-1292
   Лустер - Mezopotamya - N-1292

   Лустер - Mezopotamya - N-1292

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Diameter: 114 cm

   Height: 130 cm

   Adjustable Height

   Length of Cable: 180 cm

   Base Plate Diameter: 5 cm 

   Base Plate Height: 15 cm

   Socket Type: 3 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Diameter: 114 cm

   Height: 130 cm

   Adjustable Height

   Length of Cable: 180 cm

   Base Plate Diameter: 5 cm 

   Base Plate Height: 15 cm

   Socket Type: 3 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875575644
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Mezopotamya - N-1292

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Mezopotamya - N-1292

   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ