• Ново
  Лустер - Vintage - 10536
  Лустер - Vintage - 10536
  Лустер - Vintage - 10536
  Лустер - Vintage - 10536
  Лустер - Vintage - 10536
  Лустер - Vintage - 10536
  Лустер - Vintage - 10536

  Лустер - Vintage - 10536

  Напиши рецензија (0)
  10.990 ден.
  11.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Glass Cap

  Metal Base Plate

  Cap's Diameter: 15 cm (7 Pieces)

  Size: 113 x 40 x 46 cm

  Base Plate Diameter: 12 cm

  Base Plate Height: 3 cm

  IP20

  Socket Type: 7 x E14 Max 40 W

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Glass Cap

  Metal Base Plate

  Cap's Diameter: 15 cm (7 Pieces)

  Size: 113 x 40 x 46 cm

  Base Plate Diameter: 12 cm

  Base Plate Height: 3 cm

  IP20

  Socket Type: 7 x E14 Max 40 W

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683342387293
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер - Vintage - 10536

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер - Vintage - 10536

  10.990 ден.
  11.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ