Лустер - Telmander - 11410
   Лустер - Telmander - 11410
   Лустер - Telmander - 11410
   Лустер - Telmander - 11410
   Лустер - Telmander - 11410
   Лустер - Telmander - 11410
   Лустер - Telmander - 11410
   Лустер - Telmander - 11410

   Лустер - Telmander - 11410

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Cap

   Metal Base Plate

   Cap's Diameter: 30 cm

   Cap's Height: 37 cm

   Size: 30 x 30 x 45-135 cm

   Total Diameter: 30 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 10 cm

   Base Plate Height: 6 cm

   IP20

   Socket Type: E27 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Cap

   Metal Base Plate

   Cap's Diameter: 30 cm

   Cap's Height: 37 cm

   Size: 30 x 30 x 45-135 cm

   Total Diameter: 30 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 10 cm

   Base Plate Height: 6 cm

   IP20

   Socket Type: E27 Max 40 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342387620
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Telmander - 11410

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Telmander - 11410

   1.999 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ