Лустер - SP180
   Лустер - SP180

   Лустер - SP180

   Напиши рецензија (0)
   890 ден.
   1.290 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Diameter: 20 cm

   Height: 75 cm

   Cap's Diameter: 20 cm

   Cap's Height: 16 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Diameter: 20 cm

   Height: 75 cm

   Cap's Diameter: 20 cm

   Cap's Height: 16 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342848084 | 687HMY1217
   97 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - SP180

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - SP180

   890 ден.
   1.290 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ