Лустер - SH216
   Лустер - SH216
   Лустер - SH216

   Лустер - SH216

   Напиши рецензија (0)
   1.500 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Cap

   Diameter: 26,5 cm

   Height: 64 cm

   Cap's Diameter: 26,5 cm

   Cap's Height: 19 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Cap

   Diameter: 26,5 cm

   Height: 64 cm

   Cap's Diameter: 26,5 cm

   Cap's Height: 19 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342847636
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - SH216

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - SH216

   1.500 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ