Лустер - Vintage Copper
   Лустер - Vintage Copper
   Лустер - Vintage Copper
   Лустер - Vintage Copper

   Лустер - Vintage Copper

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   9.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Copper Coated

   Glass Cap

   Size: 16 x 16 x 65 cm

   Height: 65 cm

   Adjustable Height

   Electrostatic Oven Dried Paint

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   A++

   Max Voltage: 220-240 V

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Copper Coated

   Glass Cap

   Size: 16 x 16 x 65 cm

   Height: 65 cm

   Adjustable Height

   Electrostatic Oven Dried Paint

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   A++

   Max Voltage: 220-240 V

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875646313
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Vintage Copper

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Vintage Copper

   5.990 ден.
   9.000 ден.
   Заштеди 3.010 ден.
   со ДДВ