• Ново
  Лустер - Solid Pine Chandelier
  Лустер - Solid Pine Chandelier
  Лустер - Solid Pine Chandelier
  Лустер - Solid Pine Chandelier
  Лустер - Solid Pine Chandelier

  Лустер - Solid Pine Chandelier

  Напиши рецензија (0)
  4.500 ден.
  5.500 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  100% SOLID PINE

  Size: 80 x 22 x 65 cm

  Handmade

  Socket Type: 3 x E 27 Max 40 W

  IP Code: IP20

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  100% SOLID PINE

  Size: 80 x 22 x 65 cm

  Handmade

  Socket Type: 3 x E 27 Max 40 W

  IP Code: IP20

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8681875449259
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер - Solid Pine Chandelier

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер - Solid Pine Chandelier

  4.500 ден.
  5.500 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ