• Ново
  Лустер - Jewel - 10625
  Лустер - Jewel - 10625
  Лустер - Jewel - 10625
  Лустер - Jewel - 10625
  Лустер - Jewel - 10625
  Лустер - Jewel - 10625
  Лустер - Jewel - 10625
  Лустер - Jewel - 10625

  Лустер - Jewel - 10625

  Напиши рецензија (0)
  9.990 ден.
  10.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Glass Cap

  Metal Base Plate

  Size: 122 x 15 cm

  Total Height: 49-91 cm

  Cap's Diameter: 15 cm 

  Base Plate Size: 36 x 5 x 3 cm

  IP20

  Socket Type: 5 x E14 Max 15 W

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Glass Cap

  Metal Base Plate

  Size: 122 x 15 cm

  Total Height: 49-91 cm

  Cap's Diameter: 15 cm 

  Base Plate Size: 36 x 5 x 3 cm

  IP20

  Socket Type: 5 x E14 Max 15 W

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683342264297
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер - Jewel - 10625

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер - Jewel - 10625

  9.990 ден.
  10.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ