Лустер - Diamond - 704-S
   Лустер - Diamond - 704-S
   Лустер - Diamond - 704-S
   Лустер - Diamond - 704-S
   Лустер - Diamond - 704-S
   Лустер - Diamond - 704-S
   Лустер - Diamond - 704-S

   Лустер - Diamond - 704-S

   Напиши рецензија (0)
   990 ден.
   1.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Diameter: 23 cm

   Height: 117 cm

   Cap's Diameter: 23 cm

   Cap's Height: 21 cm

   Adjustable Height

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Diameter: 23 cm

   Height: 117 cm

   Cap's Diameter: 23 cm

   Cap's Height: 21 cm

   Adjustable Height

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875568745 | 521SHN3392
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Diamond - 704-S

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Diamond - 704-S

   990 ден.
   1.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ