Лустер - SP288
   Лустер - SP288
   Лустер - SP288

   Лустер - SP288

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   1.490 ден.
   Заштеди 491 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Diameter: 30 cm

   Height: 65 cm

   Cap's Diameter: 30 cm

   Cap's Height: 20 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Diameter: 30 cm

   Height: 65 cm

   Cap's Diameter: 30 cm

   Cap's Height: 20 cm

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   687HMY1247
   90 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - SP288

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - SP288

   999 ден.
   1.490 ден.
   Заштеди 491 ден.
   со ДДВ