Лустер - Berceste - N-675
   Лустер - Berceste - N-675
   Лустер - Berceste - N-675
   Лустер - Berceste - N-675
   Лустер - Berceste - N-675
   Лустер - Berceste - N-675

   Лустер - Berceste - N-675

   Напиши рецензија (0)
   1.300 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Diameter: 20 cm

   Height: 40 cm

   Cap's Diameter: 20 cm

   Cap's Height: 17 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm 

   Base Plate Height: 3 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Diameter: 20 cm

   Height: 40 cm

   Cap's Diameter: 20 cm

   Cap's Height: 17 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm 

   Base Plate Height: 3 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875572629
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Berceste - N-675

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Berceste - N-675

   1.300 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ