Priska – Лустер со 4 сијалици Globo
   Priska – Лустер со 4 сијалици Globo

   Priska – Лустер со 4 сијалици Globo

   Напиши рецензија (0)
   5.070 ден.
   7.800 ден.
   Заштеди 2.730 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Priska – Лустер со 4 сијалици Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: Е27

   Број на сијалици:  4

   Димензии: ш:150 в:1200 д:1000

   Материјал: Метал, Јаже од коноп

   Јачина: Max 4x60w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   54017-4H
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Priska – Лустер со 4 сијалици Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Priska – Лустер со 4 сијалици Globo

   5.070 ден.
   7.800 ден.
   Заштеди 2.730 ден.
   со ДДВ