Лустер - Industrial Wood Metal Chandelier
   Лустер - Industrial Wood Metal Chandelier
   Лустер - Industrial Wood Metal Chandelier
   Лустер - Industrial Wood Metal Chandelier
   Лустер - Industrial Wood Metal Chandelier

   Лустер - Industrial Wood Metal Chandelier

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% HORNBEAM

   Frame: 100% METAL

   Height: 75 cm

   Size: 70 x 15 x 4 cm

   Adjustable Height

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% HORNBEAM

   Frame: 100% METAL

   Height: 75 cm

   Size: 70 x 15 x 4 cm

   Adjustable Height

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875444346
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Industrial Wood Metal Chandelier

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Industrial Wood Metal Chandelier

   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ