• Ново
  Лустер - AV-4106-M8-BSY-29
  Лустер - AV-4106-M8-BSY-29

  Лустер - AV-4106-M8-BSY-29

  Напиши рецензија (0)
  2.500 ден.
  3.000 ден.
  Заштеди 500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Metal Cap

  Height: 80 cm

  Diameter: 29 cm

  Socket Type: 1 x E 27 Max 60 W

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Metal Cap

  Height: 80 cm

  Diameter: 29 cm

  Socket Type: 1 x E 27 Max 60 W

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8683743096015
  99 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер - AV-4106-M8-BSY-29

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер - AV-4106-M8-BSY-29

  2.500 ден.
  3.000 ден.
  Заштеди 500 ден.
  со ДДВ