Лустер - Enzo - 6386
   Лустер - Enzo - 6386
   Лустер - Enzo - 6386
   Лустер - Enzo - 6386
   Лустер - Enzo - 6386
   Лустер - Enzo - 6386
   Лустер - Enzo - 6386
   Лустер - Enzo - 6386

   Лустер - Enzo - 6386

   Напиши рецензија (0)
   4.500 ден.
   5.500 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   IRON BODY

   Size: 79 x 9 cm

   Height: 120 cm

   Cap's Diameter: 9 cm

   Cap's Height: 16 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Size: 78 x 6 x 4 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Socket Type: 5 x E 27 Max 40 W

   Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

   IP Code: IP20

   Bulb is not Included

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   IRON BODY

   Size: 79 x 9 cm

   Height: 120 cm

   Cap's Diameter: 9 cm

   Cap's Height: 16 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Size: 78 x 6 x 4 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Socket Type: 5 x E 27 Max 40 W

   Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

   IP Code: IP20

   Bulb is not Included

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875501599
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Enzo - 6386

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Enzo - 6386

   4.500 ден.
   5.500 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ