Лустер - Valiz - 4711
   Лустер - Valiz - 4711
   Лустер - Valiz - 4711
   Лустер - Valiz - 4711
   Лустер - Valiz - 4711
   Лустер - Valiz - 4711
   Лустер - Valiz - 4711

   Лустер - Valiz - 4711

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Size: 110 x 25 cm

   Height: 120 cm

   Cap's Diameter: 20 cm

   Cap's Height: 22 cm

   Base Plate Size: 30 x 10 x 3 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Adjustable Height

   Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Fabric Cap

   Size: 110 x 25 cm

   Height: 120 cm

   Cap's Diameter: 20 cm

   Cap's Height: 22 cm

   Base Plate Size: 30 x 10 x 3 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Adjustable Height

   Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875468410
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Valiz - 4711

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Valiz - 4711

   4.990 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ