Лустер - Trio Black - 3556
   Лустер - Trio Black - 3556
   Лустер - Trio Black - 3556
   Лустер - Trio Black - 3556
   Лустер - Trio Black - 3556
   Лустер - Trio Black - 3556

   Лустер - Trio Black - 3556

   Напиши рецензија (0)
   3.690 ден.
   4.290 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Diameter: 51 cm

   Height: 130 cm

   Cap's Size: 23 x 23 x 30 cm

   Cap's Size: 19 x 19 x 40 cm

   Cap's Size: 36 x 36 x 17 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 30 cm 

   Base Plate Height: 3 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Socket Type: 3 x E 27 Max 40 W

   Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Diameter: 51 cm

   Height: 130 cm

   Cap's Size: 23 x 23 x 30 cm

   Cap's Size: 19 x 19 x 40 cm

   Cap's Size: 36 x 36 x 17 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 30 cm 

   Base Plate Height: 3 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Socket Type: 3 x E 27 Max 40 W

   Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

   IP Code: IP20

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875500462
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Trio Black - 3556

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Trio Black - 3556

   3.690 ден.
   4.290 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ