Лустер - Beste - 10355
   Лустер - Beste - 10355
   Лустер - Beste - 10355
   Лустер - Beste - 10355
   Лустер - Beste - 10355
   Лустер - Beste - 10355
   Лустер - Beste - 10355
   Лустер - Beste - 10355

   Лустер - Beste - 10355

   Напиши рецензија (0)
   3.900 ден.
   4.900 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Metal Base Plate

   Size: 61 x 12 cm

   Total Height: 73 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: 7 x E27 Max 15 W

   Bulb is not Included

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Metal Base Plate

   Size: 61 x 12 cm

   Total Height: 73 cm

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: 7 x E27 Max 15 W

   Bulb is not Included

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342264068
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Beste - 10355

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Beste - 10355

   3.900 ден.
   4.900 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ