Лустер - Akkas - 10080
   Лустер - Akkas - 10080
   Лустер - Akkas - 10080
   Лустер - Akkas - 10080
   Лустер - Akkas - 10080
   Лустер - Akkas - 10080

   Лустер - Akkas - 10080

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   10.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Metal Base Plate

   Cap's Diameter: 15 cm (6 Pieces)

   Size: 73 x 73 x 35-72 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: 6 x E27 Max 40 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Metal Base Plate

   Cap's Diameter: 15 cm (6 Pieces)

   Size: 73 x 73 x 35-72 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 12 cm

   Base Plate Height: 3 cm

   IP20

   Socket Type: 6 x E27 Max 40 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342386746
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Akkas - 10080

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Akkas - 10080

   9.990 ден.
   10.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ