Ralph – Никел лустер 29w 3000K Globo
   Ralph – Никел лустер 29w 3000K Globo
   Ralph – Никел лустер 29w 3000K Globo
   Ralph – Никел лустер 29w 3000K Globo

   Ralph – Никел лустер 29w 3000K Globo

   Напиши рецензија (0)
   8.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ralph – Никел лустер 29w 3000K Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина: 3000к

   Димензии: ш:605 в:1200/мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал, Пластика

   Јачина: 29w

   Боја: Никел

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   67192-29
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ralph – Никел лустер 29w 3000K Globo

   16 други производи во иста категорија:

   Ralph – Никел лустер 29w 3000K Globo

   8.290 ден.
   со ДДВ