Лустер - Berceste - 236-S
   Лустер - Berceste - 236-S
   Лустер - Berceste - 236-S
   Лустер - Berceste - 236-S
   Лустер - Berceste - 236-S
   Лустер - Berceste - 236-S
   Лустер - Berceste - 236-S

   Лустер - Berceste - 236-S

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Size: 60 x 60 cm

   Height: 126 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Size: 60 x 60 cm

   Height: 126 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Socket Type: E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875547054
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Berceste - 236-S

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Berceste - 236-S

   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ