Лустер - 189
   Лустер - 189
   Лустер - 189
   Лустер - 189
   Лустер - 189
   Лустер - 189
   Лустер - 189

   Лустер - 189

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   1.290 ден.
   Заштеди 291 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Handmade Jute Chandelier 

   Cap's Length: 34 cm

   Cap's Diameter: 38 cm

   Adjustable cable

   Total Height: 70 cm

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Handmade Jute Chandelier 

   Cap's Length: 34 cm

   Cap's Diameter: 38 cm

   Adjustable cable

   Total Height: 70 cm

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   390FLH1544
   96 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - 189

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - 189

   999 ден.
   1.290 ден.
   Заштеди 291 ден.
   со ДДВ