Лустер - Erebos - 105-AV
   Лустер - Erebos - 105-AV
   Лустер - Erebos - 105-AV
   Лустер - Erebos - 105-AV
   Лустер - Erebos - 105-AV
   Лустер - Erebos - 105-AV
   Лустер - Erebos - 105-AV
   Лустер - Erebos - 105-AV

   Лустер - Erebos - 105-AV

   Напиши рецензија (0)
   2.100 ден.
   3.500 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   WOODEN BODY

   Size: 60 x 9 cm

   Height: 60 cm

   Length of Cable: 40 cm

   Socket Type: 3 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   WOODEN BODY

   Size: 60 x 9 cm

   Height: 60 cm

   Length of Cable: 40 cm

   Socket Type: 3 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   521SHN3116
   98 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Erebos - 105-AV

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Erebos - 105-AV

   2.100 ден.
   3.500 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ