Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper

   Лустер - Vintage White Copper

   Напиши рецензија (0)
   7.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Fabric Cap

   Diameter: 75 cm

   Height: 85 cm

   Cap's Diameter: 16 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Socket Type: 6 x E 27 Max 40 W

   Base Plate Diameter: 10 cm 

   Base Plate Height: 6 cm

   Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Fabric Cap

   Diameter: 75 cm

   Height: 85 cm

   Cap's Diameter: 16 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Socket Type: 6 x E 27 Max 40 W

   Base Plate Diameter: 10 cm 

   Base Plate Height: 6 cm

   Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

   IP Code: IP20

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875458749
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Vintage White Copper

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Vintage White Copper

   7.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ