• Ново
  Лустер - Spizzio - 6071
  Лустер - Spizzio - 6071
  Лустер - Spizzio - 6071
  Лустер - Spizzio - 6071
  Лустер - Spizzio - 6071
  Лустер - Spizzio - 6071
  Лустер - Spizzio - 6071
  Лустер - Spizzio - 6071

  Лустер - Spizzio - 6071

  Напиши рецензија (0)
  1.990 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 510 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  METAL BODY

  Size: 4 x 5 cm

  Height: 137 cm

  Cap's Diameter: 4 cm

  Cap's Height: 45 cm

  Adjustable Height

  Base Plate Diameter: 10 cm 

  Base Plate Height: 3 cm

  Length of Cable: 90 cm

  Socket Type: 3 W Led 2700 K

  Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

  IP Code: IP20

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  METAL BODY

  Size: 4 x 5 cm

  Height: 137 cm

  Cap's Diameter: 4 cm

  Cap's Height: 45 cm

  Adjustable Height

  Base Plate Diameter: 10 cm 

  Base Plate Height: 3 cm

  Length of Cable: 90 cm

  Socket Type: 3 W Led 2700 K

  Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

  IP Code: IP20

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8681875500950
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер - Spizzio - 6071

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер - Spizzio - 6071

  1.990 ден.
  2.500 ден.
  Заштеди 510 ден.
  со ДДВ