Лустер - Tempo - 6032
   Лустер - Tempo - 6032
   Лустер - Tempo - 6032
   Лустер - Tempo - 6032
   Лустер - Tempo - 6032
   Лустер - Tempo - 6032
   Лустер - Tempo - 6032
   Лустер - Tempo - 6032
   Лустер - Tempo - 6032

   Лустер - Tempo - 6032

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Size: 40 x 40 cm

   Height: 136 cm

   Cap's Diameter: 4 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 40 cm 

   Base Plate Height: 3 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Socket Type: 7 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Size: 40 x 40 cm

   Height: 136 cm

   Cap's Diameter: 4 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Adjustable Height

   Base Plate Diameter: 40 cm 

   Base Plate Height: 3 cm

   Length of Cable: 90 cm

   Socket Type: 7 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   584TTM1329
   98 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Tempo - 6032

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Tempo - 6032

   4.990 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ