Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1
   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1
   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1
   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1
   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1
   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1
   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1
   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1

   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1

   Напиши рецензија (0)
   7.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 108 x 15 cm

   Height: 67 - 82 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Adjustable Height

   Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Bulb is not Included

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 108 x 15 cm

   Height: 67 - 82 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Adjustable Height

   Socket Type: 4 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Bulb is not Included

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870174306
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Mudoni - MR - 951 - 1

   7.990 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ