Лустер - Couper - Black, Gold
   Лустер - Couper - Black, Gold
   Лустер - Couper - Black, Gold
   Лустер - Couper - Black, Gold

   Лустер - Couper - Black, Gold

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Cotton Cap

   Cap's Size: 40 x 40 cm

   Cap's Height: 20 cm

   Total Height: 72 cm

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Cotton Cap

   Cap's Size: 40 x 40 cm

   Cap's Height: 20 cm

   Total Height: 72 cm

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   390FLH1686
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Couper - Black, Gold

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Couper - Black, Gold

   1.990 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ