Лустер - Vintage - 3452
   Лустер - Vintage - 3452
   Лустер - Vintage - 3452
   Лустер - Vintage - 3452
   Лустер - Vintage - 3452
   Лустер - Vintage - 3452
   Лустер - Vintage - 3452
   Лустер - Vintage - 3452

   Лустер - Vintage - 3452

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 100 x 15 cm

   Height: 110 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Socket Type: 2 x E 27 Max 40 W

   Base Plate Diameter: 10 cm 

   Base Plate Height: 5 cm

   Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

   IP Code: IP20

   Bulb is not Included

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   METAL BODY

   Glass Cap

   Size: 100 x 15 cm

   Height: 110 cm

   Cap's Diameter: 15 cm

   Cap's Height: 15 cm

   Socket Type: 2 x E 27 Max 40 W

   Base Plate Diameter: 10 cm 

   Base Plate Height: 5 cm

   Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

   IP Code: IP20

   Bulb is not Included

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875459074
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Vintage - 3452

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Vintage - 3452

   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ