Лустер - Regner
   Лустер - Regner

   Лустер - Regner

   Напиши рецензија (0)
   1.800 ден.
   2.300 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Wooden Body

   Imitation Bamboo Cap

   Cap's Size: 30 x 30 cm

   Cap's Height: 22 cm

   Total Height: 80 cm

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Wooden Body

   Imitation Bamboo Cap

   Cap's Size: 30 x 30 cm

   Cap's Height: 22 cm

   Total Height: 80 cm

   CE Certificated

   Socket Type: E 27 Max 45 - 60 W

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342319959
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Regner

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Regner

   1.800 ден.
   2.300 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ