Лустер Erebos - 106-AV
   Лустер Erebos - 106-AV
   Лустер Erebos - 106-AV
   Лустер Erebos - 106-AV
   Лустер Erebos - 106-AV
   Лустер Erebos - 106-AV
   Лустер Erebos - 106-AV
   Лустер Erebos - 106-AV

   Лустер Erebos - 106-AV

   Напиши рецензија (0)
   3.500 ден.
   7.000 ден.
   Заштеди 3.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   WOODEN BODY

   Size: 100 x 7 cm

   Height: 53 cm

   Length of Cable: 40 cm

   Socket Type: 5 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Bulbs not included

   Base Plate Diameter:10 cm

   Base Plate Height:3 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   WOODEN BODY

   Size: 100 x 7 cm

   Height: 53 cm

   Length of Cable: 40 cm

   Socket Type: 5 x E 27 Max 40 W

   IP Code: IP20

   Bulbs not included

   Base Plate Diameter:10 cm

   Base Plate Height:3 cm

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875545883
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Erebos - 106-AV

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Erebos - 106-AV

   3.500 ден.
   7.000 ден.
   Заштеди 3.500 ден.
   со ДДВ