• Ново
  Закачалка за на ѕид - Forest
  Закачалка за на ѕид - Forest
  Закачалка за на ѕид - Forest

  Закачалка за на ѕид - Forest

  Напиши рецензија (0)
  1.990 ден.
  2.490 ден.
  Заштеди 500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Закачалка со три тараби и три закачалки со три позиции на закачување. Доаѓа склопена и со претходно перфорирани отвори, типли и шрафови за лесна монтажа. Опционално: Може да се комбинира со чевларници (дупли, слим и слим про) на 2 нивоа.

  Висина: 120cm

  Ширина: 62cm

  Капацитет: 9 предмети

  Боја: Даб сонома

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Закачалка со три тараби и три закачалки со три позиции на закачување. Доаѓа склопена и со претходно перфорирани отвори, типли и шрафови за лесна монтажа. Опционално: Може да се комбинира со чевларници (дупли, слим и слим про) на 2 нивоа.

  Висина: 120cm

  Ширина: 62cm

  Капацитет: 9 предмети

  Боја: Даб сонома

  3TD
  996 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Закачалка за на ѕид - Forest

  16 други производи во иста категорија:

  Закачалка за на ѕид - Forest

  1.990 ден.
  2.490 ден.
  Заштеди 500 ден.
  со ДДВ