• Ново
  Лустер - Sivani - MR - 722
  Лустер - Sivani - MR - 722
  Лустер - Sivani - MR - 722
  Лустер - Sivani - MR - 722
  Лустер - Sivani - MR - 722
  Лустер - Sivani - MR - 722

  Лустер - Sivani - MR - 722

  Напиши рецензија (0)
  1.990 ден.
  3.000 ден.
  Заштеди 1.010 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  IRON BODY

  Diameter: 40 cm

  Height: 116 cm

  Cap's Height: 40 cm

  Cap's Diameter: 20 cm

  Adjustable Height

  Base Plate Diameter: 10 cm Base Plate Height: 6 cm

  Length of Cable: 90 cm

  Socket Type: E 27 Max 40 W

  IP Code: IP20

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  IRON BODY

  Diameter: 40 cm

  Height: 116 cm

  Cap's Height: 40 cm

  Cap's Diameter: 20 cm

  Adjustable Height

  Base Plate Diameter: 10 cm Base Plate Height: 6 cm

  Length of Cable: 90 cm

  Socket Type: E 27 Max 40 W

  IP Code: IP20

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8681875545876
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер - Sivani - MR - 722

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер - Sivani - MR - 722

  1.990 ден.
  3.000 ден.
  Заштеди 1.010 ден.
  со ДДВ