Стол Наоки-015
   Стол Наоки-015
   Стол Наоки-015
   Стол Наоки-015
   Стол Наоки-015
   Стол Наоки-015
   Стол Наоки-015

   Стол Наоки-015

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   8.000 ден.
   Заштеди 1.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   За оние од вас кои бараат стол кој импресионира со својата естетика и квалитет на израбокта, серијата Наоки е најдобриот предлог за купување.

   Спецификации:

   Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал (ногарка D50mm) со отпорност на стрес и абење.

   Главно површина на фотелја изработена од PE ратан. 

   Има перниче за седиштето 2cm во бела боја.

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.

   Достапен во боја: Природна - Црна.

   Димензии на производот:

   Должина: 61 см

   Ширина: 57 см

   Висина: 80 см

   Висина на седиштето: 47 см

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-14 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   За оние од вас кои бараат стол кој импресионира со својата естетика и квалитет на израбокта, серијата Наоки е најдобриот предлог за купување.

   Спецификации:

   Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал (ногарка D50mm) со отпорност на стрес и абење.

   Главно површина на фотелја изработена од PE ратан. 

   Има перниче за седиштето 2cm во бела боја.

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.

   Достапен во боја: Природна - Црна.

   Димензии на производот:

   Должина: 61 см

   Ширина: 57 см

   Висина: 80 см

   Висина на седиштето: 47 см

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-14 дена

   140-000015
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Стол Наоки-015

   16 други производи во иста категорија:

   Стол Наоки-015

   6.990 ден.
   8.000 ден.
   Заштеди 1.010 ден.
   со ДДВ