Фотелја Rosalie бисерно бела
   Фотелја Rosalie бисерно бела
   Фотелја Rosalie бисерно бела
   Фотелја Rosalie бисерно бела
   Фотелја Rosalie бисерно бела
   Фотелја Rosalie бисерно бела
   Фотелја Rosalie бисерно бела
   Фотелја Rosalie бисерно бела

   Фотелја Rosalie бисерно бела

   Напиши рецензија (0)
   27.900 ден.
   30.000 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ако ве привлекуваат заоблените линии, елеганцијата и модерениот дизајн, имаме совршен предлог за вашиот дом. Фотелјата Rosalie се карактеризира со модерен, префинет и елегантен изглед кој ќе ве импресионира без разлика каде ќе ја поставите. Овој производ е погоден и за професионална употреба во хотели, апартмани, соби за изнајмување и сместување.

   Спецификации:

   * Рамка изработена од армирано дрво, обложена со пена.

   * Долниот дел на насонот го поддржува 'рбетот.

   * Тапацир во бисерна бела боја со голема отпорност на триење и абење.

   * Се потпира на златна основа.

   Димензии на производот:

   Должина: 83 см.

   Ширина: 80 см.

   Вкупна висина: 79 см.

   Висина на седиштето: 41 см

   Длабочина на седиштето: 50 см.

   Висина на наслонот: 43 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ако ве привлекуваат заоблените линии, елеганцијата и модерениот дизајн, имаме совршен предлог за вашиот дом. Фотелјата Rosalie се карактеризира со модерен, префинет и елегантен изглед кој ќе ве импресионира без разлика каде ќе ја поставите. Овој производ е погоден и за професионална употреба во хотели, апартмани, соби за изнајмување и сместување.

   Спецификации:

   * Рамка изработена од армирано дрво, обложена со пена.

   * Долниот дел на насонот го поддржува 'рбетот.

   * Тапацир во бисерна бела боја со голема отпорност на триење и абење.

   * Се потпира на златна основа.

   Димензии на производот:

   Должина: 83 см.

   Ширина: 80 см.

   Вкупна висина: 79 см.

   Висина на седиштето: 41 см

   Длабочина на седиштето: 50 см.

   Висина на грбот: 43 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Време на испорака: 10-14 дена.

   110-000050
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Rosalie бисерно бела

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Rosalie бисерно бела

   27.900 ден.
   30.000 ден.
   Заштеди 2.100 ден.
   со ДДВ