Фотелја Ivy ројал црвена
   Фотелја Ivy ројал црвена
   Фотелја Ivy ројал црвена
   Фотелја Ivy ројал црвена
   Фотелја Ivy ројал црвена
   Фотелја Ivy ројал црвена
   Фотелја Ivy ројал црвена
   Фотелја Ivy ројал црвена
   Фотелја Ivy ројал црвена

   Фотелја Ivy ројал црвена

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Доколку барате фотелја со модерен дизајн која ќе го комплетира вашиот ентериер, Ivy е најдобриот избор за вас. Оваа фотелја комбинира луксуз, удобност и квалитет по најдобра цена на пазарот.

   Спецификации:

   * Изработена од метал и кадифе.

   * Перница изработена од пена за поголема еластичност и издржливост.

   * Можност за кревање и ротирачко движење.

   * Достапна во ројал црвена боја.

   Димензии:

   Должина: 68 см

   Длабочина: 56 см

   Вкупна висина: 82-94 см

   Висина на седиштето: 45 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Време на испорака: 10-14 дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Доколку барате фотелја со модерен дизајн која ќе го комплетира вашиот ентериер, Ivy е најдобриот избор за вас. Оваа фотелја комбинира луксуз, удобност и квалитет по најдобра цена на пазарот.

   Спецификации:

   * Изработена од метал и кадифе.

   * Перница изработена од пена за поголема еластичност и издржливост.

   * Можност за кревање и ротирачко движење.

   * Достапна во ројал црвена боја.

   Димензии:

   Должина: 68 см

   Длабочина: 56 см

   Вкупна висина: 82-94 см

   Висина на седиштето: 45 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Време на испорака: 10-14 дена.

   111-000005
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Ivy ројал црвена

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Ivy ројал црвена

   10.990 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ