Фотелја Stork
   Фотелја Stork
   Фотелја Stork
   Фотелја Stork
   Фотелја Stork
   Фотелја Stork
   Фотелја Stork
   Фотелја Stork

   Фотелја Stork

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   13.500 ден.
   Заштеди 1.510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Stork.

   Спецификации:

   * Изработена од цврсто дрво и кадифе

   * Достапена во ројал сина боја.

   Димензии:

   Должина: 63 см

   Длабочина: 54 см

   Вкупна висина: 78 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Stork.

   Спецификации:

   * Изработена од цврсто дрво и кадифе

   * Достапена во ројал сина боја.

   Димензии:

   Должина: 63 см

   Длабочина: 54 см

   Вкупна висина: 78 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   080-000005
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Stork

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Stork

   11.990 ден.
   13.500 ден.
   Заштеди 1.510 ден.
   со ДДВ