Wooden Armchair Green
   Wooden Armchair Green
   Wooden Armchair Green
   Wooden Armchair Green
   Wooden Armchair Green
   Wooden Armchair Green
   Wooden Armchair Green
   Wooden Armchair Green
   Wooden Armchair Green

   Wooden Armchair Green

   Напиши рецензија (0)
   13.990 ден.
   18.000 ден.
   Заштеди 4.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Цврста конструкција и ногарки од буково дрво во орев боја. Штоф кој лесно се чисти.

   Ширина: 69 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 83 cm

   Време на испорака: 15-20 дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Цврста конструкција и ногарки од буково дрво во орев боја. Штоф кој лесно се чисти.

   Ширина: 69 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 83 cm

   Време на испорака: 15-20 дена.

   8681875647822
   10 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Wooden Armchair Green

   16 други производи во иста категорија:

   Wooden Armchair Green

   13.990 ден.
   18.000 ден.
   Заштеди 4.010 ден.
   со ДДВ