Фотелја Poet
   Фотелја Poet
   Фотелја Poet
   Фотелја Poet
   Фотелја Poet
   Фотелја Poet
   Фотелја Poet

   Фотелја Poet

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   13.500 ден.
   Заштеди 1.510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сакате безвременски луксуз, кој ви овозможува релаксација и одмор, а елегантно го исткнува вашиот ентериер? Тогаш фотелјата Poet е баш тоа што ви треба!Изработена од дрвена рамка и обложена со висококвалитетно кадифе во античко сина боја. 

   Спецификации:

   * Изработена од дрво, пена и кадифе.

   * Достапна во античко-сина боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 54,5 см.

   Длабочина: 65,5 см.

   Висина: 66 см.

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сакате безвременски луксуз, кој ви овозможува релаксација и одмор, а елегантно го исткнува вашиот ентериер? Тогаш фотелјата Poet е баш тоа што ви треба!Изработена од дрвена рамка и обложена со висококвалитетно кадифе во античко сина боја. 

   Спецификации:

   * Изработена од дрво, пена и кадифе.

   * Достапна во античко-сина боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 54,5 см.

   Длабочина: 65,5 см.

   Висина: 66 см.

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   080-000020
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Poet

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Poet

   11.990 ден.
   13.500 ден.
   Заштеди 1.510 ден.
   со ДДВ