Фотелја Samara
   Фотелја Samara
   Фотелја Samara
   Фотелја Samara
   Фотелја Samara
   Фотелја Samara
   Фотелја Samara
   Фотелја Samara

   Фотелја Samara

   Напиши рецензија (0)
   10.500 ден.
   12.900 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комбинирајте го класичниот дизајн, издржливоста и удобноста во само една фотелја која ја истакнува естетиката на вашиот дом. Создадете катче за релаксација и смиреност со фантастичната фотелја Samara!

   Спецификации:

   * Изработена од цврсто дрво и кадифе.

   * Класичен дизајн со краци.

   * Достапена во ројал сина боја.

   Димензии:

   Должина: 67 см.

   Длабочина: 62 см.

   Висина: 78 см.

   Длабочина на седиштето: 47 см

   Висина на седиштето: 47 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комбинирајте го класичниот дизајн, издржливоста и удобноста во само една фотелја која ја истакнува естетиката на вашиот дом. Создадете катче за релаксација и смиреност со фантастичната фотелја Samara!

   Спецификации:

   * Изработена од цврсто дрво и кадифе.

   * Класичен дизајн со краци.

   * Достапена во ројал сина боја.

   Димензии:

   Должина: 67 см.

   Длабочина: 62 см.

   Висина: 78 см.

   Длабочина на седиштето: 47 см

   Висина на седиштето: 47 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   146-000010
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Samara

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Samara

   10.500 ден.
   12.900 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ