Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Блог
Филтер

Категории

Категории

достапност

достапност

Тежина

Тежина

 • 0kg - 1.000kg

Цена

Цена

 • 635 ден. - 49.000 ден.

Фотелји и столчиња
Фотелји и столчиња

169 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог

Активни филтри

 • Ново
  13.990 ден.18.000 ден.
  Wooden Armchair GreenWooden Armchair Green
  • Ново
   13.990 ден.18.000 ден.Редовна цена-4.010 ден. исклученоЦена
   Wooden Armchair GreenWooden Armchair Green
   • Ново
    Фотелји
    Цврста конструкција и ногарки од буково дрво во орев боја. Штоф кој лесно се чисти. Ширина: 69 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 83 cm Време на испорака: 15-20 дена.
    13.990 ден.18.000 ден.Редовна цена-4.010 ден. исклученоЦена
    Wooden Armchair GreenWooden Armchair Green
    • Ново
     Фотелји
     Цврста конструкција и ногарки од буково дрво во орев боја. Штоф кој лесно се чисти. Ширина: 69 cm  Висина: 80 cm  Длабочина: 83 cm Време на испорака: 15-20 дена.
     13.990 ден.18.000 ден.Редовна цена-4.010 ден. исклученоЦена
     • Ново
      8.500 ден.9.500 ден.
      Стол SandraСтол Sandra
      • Ново
       8.500 ден.9.500 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
       Стол SandraСтол Sandra
       • Ново
        Трпезариски столчиња
        8.500 ден.9.500 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
        Стол SandraСтол Sandra
        • Ново
         Трпезариски столчиња
         8.500 ден.9.500 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
         • Ново
          4.900 ден.5.900 ден.
          Барски стол WaldenБарски стол Walden
          • Ново
           4.900 ден.5.900 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
           Барски стол WaldenБарски стол Walden
           • Ново
            Барски столици и шанкови
            Length: 40 cm. Width: 43 cm. Total height: 80-100 cm. Seat height: 58-78 cm.
            4.900 ден.5.900 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
            Барски стол WaldenБарски стол Walden
            • Ново
             Барски столици и шанкови
             Length: 40 cm. Width: 43 cm. Total height: 80-100 cm. Seat height: 58-78 cm.
             4.900 ден.5.900 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
             • Ново
              1.990 ден.2.990 ден.
              Стол Гастон - кафенСтол Гастон - кафен
              • Ново
               1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
               Стол Гастон - кафенСтол Гастон - кафен
               • Ново
                Трпезариски столчиња
                Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица. Спецификации: -...
                1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                Стол Гастон - кафенСтол Гастон - кафен
                • Ново
                 Трпезариски столчиња
                 Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица. Спецификации: -...
                 1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                 • Ново
                  1.990 ден.2.990 ден.
                  Стол Гастон - сивСтол Гастон - сив
                  • Ново
                   1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                   Стол Гастон - сивСтол Гастон - сив
                   • Ново
                    Трпезариски столчиња
                    Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица. Спецификации: -...
                    1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                    Стол Гастон - сивСтол Гастон - сив
                    • Ново
                     Трпезариски столчиња
                     Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрасниот стол Гастон. Одберете боја која ја отсликува вашата личност или уредете го ентериерот комбинирајќи го со други парчиња мебел за впечатлив визуелен ефект. Гастон има седиште од еко кожа и цврсти дрвени ногарки, кои ја комплетираат естетиката на оваа трпезариска столица. Спецификации: -...
                     1.990 ден.2.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                     • Ново
                      10.990 ден.12.990 ден.
                      Фотелја Ivy ројал црвенаФотелја Ivy ројал црвена
                      • Ново
                       10.990 ден.12.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                       Фотелја Ivy ројал црвенаФотелја Ivy ројал црвена
                       • Ново
                        Доколку барате фотелја со модерен дизајн која ќе го комплетира вашиот ентериер, Ivy е најдобриот избор за вас. Оваа фотелја комбинира луксуз, удобност и квалитет по најдобра цена на пазарот. Спецификации: * Изработена од метал и кадифе. * Перница изработена од пена за поголема еластичност и издржливост. * Можност за кревање и ротирачко движење. * Достапна...
                        10.990 ден.12.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                        Фотелја Ivy ројал црвенаФотелја Ivy ројал црвена
                        • Ново
                         Доколку барате фотелја со модерен дизајн која ќе го комплетира вашиот ентериер, Ivy е најдобриот избор за вас. Оваа фотелја комбинира луксуз, удобност и квалитет по најдобра цена на пазарот. Спецификации: * Изработена од метал и кадифе. * Перница изработена од пена за поголема еластичност и издржливост. * Можност за кревање и ротирачко движење. * Достапна...
                         10.990 ден.12.990 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                         • Ново
                          11.990 ден.13.500 ден.
                          Фотелја StorkФотелја Stork
                          • Ново
                           11.990 ден.13.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                           Фотелја StorkФотелја Stork
                           • Ново
                            Фотелји
                            Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Stork. Спецификации: * Изработена од цврсто дрво и кадифе * Достапена во ројал сина боја. Димензии: Должина: 63 см Длабочина: 54 см Вкупна висина: 78 см Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во...
                            11.990 ден.13.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                            Фотелја StorkФотелја Stork
                            • Ново
                             Фотелји
                             Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Stork. Спецификации: * Изработена од цврсто дрво и кадифе * Достапена во ројал сина боја. Димензии: Должина: 63 см Длабочина: 54 см Вкупна висина: 78 см Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во...
                             11.990 ден.13.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                             • Ново
                              11.990 ден.13.500 ден.
                              Фотелја PoetФотелја Poet
                              • Ново
                               11.990 ден.13.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                               Фотелја PoetФотелја Poet
                               • Ново
                                Фотелји
                                Сакате безвременски луксуз, кој ви овозможува релаксација и одмор, а елегантно го исткнува вашиот ентериер? Тогаш фотелјата Poet е баш тоа што ви треба!Изработена од дрвена рамка и обложена со висококвалитетно кадифе во античко сина боја.  Спецификации: * Изработена од дрво, пена и кадифе. * Достапна во античко-сина боја. Димензии на производот: Должина:...
                                11.990 ден.13.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                Фотелја PoetФотелја Poet
                                • Ново
                                 Фотелји
                                 Сакате безвременски луксуз, кој ви овозможува релаксација и одмор, а елегантно го исткнува вашиот ентериер? Тогаш фотелјата Poet е баш тоа што ви треба!Изработена од дрвена рамка и обложена со висококвалитетно кадифе во античко сина боја.  Спецификации: * Изработена од дрво, пена и кадифе. * Достапна во античко-сина боја. Димензии на производот: Должина:...
                                 11.990 ден.13.500 ден.Редовна цена-1.510 ден. исклученоЦена
                                 • Ново
                                  9.990 ден.12.000 ден.
                                  Фотелја Loreta ројал бежФотелја Loreta ројал беж
                                  • Ново
                                   9.990 ден.12.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                   Фотелја Loreta ројал бежФотелја Loreta ројал беж
                                   • Ново
                                    Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Loreta  Спецификации: * Направена од дрво и кадифе. * Класичен дизајн * Достапна во ројал беж боја Димензии:  Должина: 59 см. Длабочина: 64 см. Висина: 73 см. Длабочина на седиштето: 48 см ...
                                    9.990 ден.12.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                    Фотелја Loreta ројал бежФотелја Loreta ројал беж
                                    • Ново
                                     Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Loreta  Спецификации: * Направена од дрво и кадифе. * Класичен дизајн * Достапна во ројал беж боја Димензии:  Должина: 59 см. Длабочина: 64 см. Висина: 73 см. Длабочина на седиштето: 48 см ...
                                     9.990 ден.12.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                     • Ново
                                      9.990 ден.12.000 ден.
                                      Фотелја Loreta ројал портокаловаФотелја Loreta ројал портокалова
                                      • Ново
                                       9.990 ден.12.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                       Фотелја Loreta ројал портокаловаФотелја Loreta ројал портокалова
                                       • Ново
                                        Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Loreta . Спецификации: * Направена од дрво и кадифе. * Класичен дизајн * Достапна во ројал портокалова боја Димензии:  Должина: 59 см. Длабочина: 64 см. Висина: 73 см. Длабочина на седиштето: 48...
                                        9.990 ден.12.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                        Фотелја Loreta ројал портокаловаФотелја Loreta ројал портокалова
                                        • Ново
                                         Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Loreta . Спецификации: * Направена од дрво и кадифе. * Класичен дизајн * Достапна во ројал портокалова боја Димензии:  Должина: 59 см. Длабочина: 64 см. Висина: 73 см. Длабочина на седиштето: 48...
                                         9.990 ден.12.000 ден.Редовна цена-2.010 ден. исклученоЦена
                                         • Ново
                                          10.500 ден.12.900 ден.
                                          Фотелја SamaraФотелја Samara
                                          • Ново
                                           10.500 ден.12.900 ден.Редовна цена-2.400 ден. исклученоЦена
                                           Фотелја SamaraФотелја Samara
                                           • Ново
                                            Фотелји
                                            Комбинирајте го класичниот дизајн, издржливоста и удобноста во само една фотелја која ја истакнува естетиката на вашиот дом. Создадете катче за релаксација и смиреност со фантастичната фотелја Samara! Спецификации: * Изработена од цврсто дрво и кадифе. * Класичен дизајн со краци. * Достапена во ројал сина боја. Димензии: Должина: 67 см. ...
                                            10.500 ден.12.900 ден.Редовна цена-2.400 ден. исклученоЦена
                                            Фотелја SamaraФотелја Samara
                                            • Ново
                                             Фотелји
                                             Комбинирајте го класичниот дизајн, издржливоста и удобноста во само една фотелја која ја истакнува естетиката на вашиот дом. Создадете катче за релаксација и смиреност со фантастичната фотелја Samara! Спецификации: * Изработена од цврсто дрво и кадифе. * Класичен дизајн со краци. * Достапена во ројал сина боја. Димензии: Должина: 67 см. ...
                                             10.500 ден.12.900 ден.Редовна цена-2.400 ден. исклученоЦена
                                             • Ново
                                              10.500 ден.12.900 ден.
                                              Фотелја IvoryФотелја Ivory
                                              • Ново
                                               10.500 ден.12.900 ден.Редовна цена-2.400 ден. исклученоЦена
                                               Фотелја IvoryФотелја Ivory
                                               • Ново
                                                Фотелји
                                                Ако барате модерна фотелја коа ги надминува обичните, тогаш Ivory е тоа што ви треба! Спецификации: * Рамка изработена од метал обоена во златна боја. * Основата со пена и обложена со кадифе. * Вклучува: две помошни перници кои го потпираат струкот Димензии на производот: Должина: 53 Длабочина: 52 см. Вкупна висина: 77 см. Висина...
                                                10.500 ден.12.900 ден.Редовна цена-2.400 ден. исклученоЦена
                                                Фотелја IvoryФотелја Ivory
                                                • Ново
                                                 Фотелји
                                                 Ако барате модерна фотелја коа ги надминува обичните, тогаш Ivory е тоа што ви треба! Спецификации: * Рамка изработена од метал обоена во златна боја. * Основата со пена и обложена со кадифе. * Вклучува: две помошни перници кои го потпираат струкот Димензии на производот: Должина: 53 Длабочина: 52 см. Вкупна висина: 77 см. Висина...
                                                 10.500 ден.12.900 ден.Редовна цена-2.400 ден. исклученоЦена
                                                 • Ново
                                                  12.990 ден.13.990 ден.
                                                  Фотелја Maddison со табуреткаФотелја Maddison со табуретка
                                                  • Ново
                                                   12.990 ден.13.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                   Фотелја Maddison со табуреткаФотелја Maddison со табуретка
                                                   • Ново
                                                    Барате фотелја со „боемска“ естетика во која ќе се изгубите додека ги читате омилените книги или гледате телевизија? Ви ја претставуваме фотелјата Maddison со табуретка. Станува збор за фотелја заедно со табуретка која е врв на иновативниот внатрешен дизајн, хармонично комбинирајќи ги денешните издржливи материјали со луксузот и ергономијата. Уметничко дело со неспоредлива естетика што ќе го...
                                                    12.990 ден.13.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                    Фотелја Maddison со табуреткаФотелја Maddison со табуретка
                                                    • Ново
                                                     Барате фотелја со „боемска“ естетика во која ќе се изгубите додека ги читате омилените книги или гледате телевизија? Ви ја претставуваме фотелјата Maddison со табуретка. Станува збор за фотелја заедно со табуретка која е врв на иновативниот внатрешен дизајн, хармонично комбинирајќи ги денешните издржливи материјали со луксузот и ергономијата. Уметничко дело со неспоредлива естетика што ќе го...
                                                     12.990 ден.13.990 ден.Редовна цена-1.000 ден. исклученоЦена
                                                     • Ново
                                                      15.990 ден.17.000 ден.
                                                      Фотелја Ivy ројал зеленаФотелја Ivy ројал зелена
                                                      • Ново
                                                       15.990 ден.17.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                       Фотелја Ivy ројал зеленаФотелја Ivy ројал зелена
                                                       • Ново
                                                        Доколку барате фотелја со модерен дизајн која ќе го комплетира вашиот ентериер, Ivy е најдобриот избор за вас. Оваа фотелја комбинира луксуз, удобност и квалитет по најдобра цена на пазарот. Спецификации: * Изработена од метал и кадифе. * Перница изработена од пена за поголема еластичност и издржливост. * Можност за кревање и ротирачко движење. * Достапна...
                                                        15.990 ден.17.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                        Фотелја Ivy ројал зеленаФотелја Ivy ројал зелена
                                                        • Ново
                                                         Доколку барате фотелја со модерен дизајн која ќе го комплетира вашиот ентериер, Ivy е најдобриот избор за вас. Оваа фотелја комбинира луксуз, удобност и квалитет по најдобра цена на пазарот. Спецификации: * Изработена од метал и кадифе. * Перница изработена од пена за поголема еластичност и издржливост. * Можност за кревање и ротирачко движење. * Достапна...
                                                         15.990 ден.17.000 ден.Редовна цена-1.010 ден. исклученоЦена
                                                         • Ново
                                                          25.900 ден.27.000 ден.
                                                          Фотелја Mirto масивно дрвоФотелја Mirto масивно дрво
                                                          • Ново
                                                           25.900 ден.27.000 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                           Фотелја Mirto масивно дрвоФотелја Mirto масивно дрво
                                                           • Ново
                                                            Фотелјата Mirto е направена од дрво со ретро изглед што го враќа стилот од средината на претходниот век. Оваа софистицирана фотелја ви овозможува да уживате во сето она што го нуди вашата соба. Може да се комбинира со меки и удобни перничиња за да обезбеди сеопфатна поддршка за грбот. Спецификации: Материјал на рамката: дрво кое се одликува со голема издржливост и...
                                                            25.900 ден.27.000 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                            Фотелја Mirto масивно дрвоФотелја Mirto масивно дрво
                                                            • Ново
                                                             Фотелјата Mirto е направена од дрво со ретро изглед што го враќа стилот од средината на претходниот век. Оваа софистицирана фотелја ви овозможува да уживате во сето она што го нуди вашата соба. Може да се комбинира со меки и удобни перничиња за да обезбеди сеопфатна поддршка за грбот. Спецификации: Материјал на рамката: дрво кое се одликува со голема издржливост и...
                                                             25.900 ден.27.000 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                             • Ново
                                                              17.900 ден.20.000 ден.
                                                              Фотелја Anesis беж-сиваФотелја Anesis беж-сива
                                                              • Ново
                                                               17.900 ден.20.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                               Фотелја Anesis беж-сиваФотелја Anesis беж-сива
                                                               • Ново
                                                                Фотелјата Anesis се одликува со удобен, луксузен и ергономски дизајн кој ќе ви овозможи удобност и релаксација за време на вашите релаксирачки часови. Со својата ротирачка функција ја прави практичен избор за вашата дневна соба или канцеларија. Спецификации: * Стабилна рамка изработена од буково дрво и иверица. * Ротирачка функција. * Поддршка на стабилна метална...
                                                                17.900 ден.20.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                                Фотелја Anesis беж-сиваФотелја Anesis беж-сива
                                                                • Ново
                                                                 Фотелјата Anesis се одликува со удобен, луксузен и ергономски дизајн кој ќе ви овозможи удобност и релаксација за време на вашите релаксирачки часови. Со својата ротирачка функција ја прави практичен избор за вашата дневна соба или канцеларија. Спецификации: * Стабилна рамка изработена од буково дрво и иверица. * Ротирачка функција. * Поддршка на стабилна метална...
                                                                 17.900 ден.20.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                                 • Ново
                                                                  27.900 ден.30.000 ден.
                                                                  Фотелја Rosalie беж-сиваФотелја Rosalie беж-сива
                                                                  • Ново
                                                                   27.900 ден.30.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                                   Фотелја Rosalie беж-сиваФотелја Rosalie беж-сива
                                                                   • Ново
                                                                    Ако ве привлекуваат заоблените линии, елеганцијата и модерниот дизајн, имаме совршен предлог за вашиот дом. Фотелјата Rosalie се карактеризира со модерен, префинет и елегантен изглед кој ќе ве импресионира без разлика каде ќе ја поставите. Овој производ е погоден и за професионална употреба во хотели, апартмани, соби за изнајмување и сместување. Спецификации: * Рамка изработена...
                                                                    27.900 ден.30.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                                    Фотелја Rosalie беж-сиваФотелја Rosalie беж-сива
                                                                    • Ново
                                                                     Ако ве привлекуваат заоблените линии, елеганцијата и модерниот дизајн, имаме совршен предлог за вашиот дом. Фотелјата Rosalie се карактеризира со модерен, префинет и елегантен изглед кој ќе ве импресионира без разлика каде ќе ја поставите. Овој производ е погоден и за професионална употреба во хотели, апартмани, соби за изнајмување и сместување. Спецификации: * Рамка изработена...
                                                                     27.900 ден.30.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                                     • Ново
                                                                      27.900 ден.30.000 ден.
                                                                      Фотелја Rosalie бисерно белаФотелја Rosalie бисерно бела
                                                                      • Ново
                                                                       27.900 ден.30.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                                       Фотелја Rosalie бисерно белаФотелја Rosalie бисерно бела
                                                                       • Ново
                                                                        Ако ве привлекуваат заоблените линии, елеганцијата и модерениот дизајн, имаме совршен предлог за вашиот дом. Фотелјата Rosalie се карактеризира со модерен, префинет и елегантен изглед кој ќе ве импресионира без разлика каде ќе ја поставите. Овој производ е погоден и за професионална употреба во хотели, апартмани, соби за изнајмување и сместување. Спецификации: * Рамка...
                                                                        27.900 ден.30.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                                        Фотелја Rosalie бисерно белаФотелја Rosalie бисерно бела
                                                                        • Ново
                                                                         Ако ве привлекуваат заоблените линии, елеганцијата и модерениот дизајн, имаме совршен предлог за вашиот дом. Фотелјата Rosalie се карактеризира со модерен, префинет и елегантен изглед кој ќе ве импресионира без разлика каде ќе ја поставите. Овој производ е погоден и за професионална употреба во хотели, апартмани, соби за изнајмување и сместување. Спецификации: * Рамка...
                                                                         27.900 ден.30.000 ден.Редовна цена-2.100 ден. исклученоЦена
                                                                         • Ново
                                                                          1.990 ден.2.500 ден.
                                                                          Стол Тања сивСтол Тања сив
                                                                          • Ново
                                                                           1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                           Стол Тања сивСтол Тања сив
                                                                           • Ново
                                                                            Трпезариски столчиња
                                                                            Доколку барате класична столица која лесно може да се вклопи во секој простор, тогаш столицата Тања е вашиот избор, направена од совермени материјали кои гарантираат издржливост, удобност и трајност Спецификации: * Ткаенина со одличен квалитет  * Рамка од метална конструкција (19x1,2mm - 16x1.5mm - 20x20x0.9mm -15 x15x1.5mm)  * Краевите на ногарките имаат заштитни...
                                                                            1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                            Стол Тања сивСтол Тања сив
                                                                            • Ново
                                                                             Трпезариски столчиња
                                                                             Доколку барате класична столица која лесно може да се вклопи во секој простор, тогаш столицата Тања е вашиот избор, направена од совермени материјали кои гарантираат издржливост, удобност и трајност Спецификации: * Ткаенина со одличен квалитет  * Рамка од метална конструкција (19x1,2mm - 16x1.5mm - 20x20x0.9mm -15 x15x1.5mm)  * Краевите на ногарките имаат заштитни...
                                                                             1.990 ден.2.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                             • Ново
                                                                              4.990 ден.5.500 ден.
                                                                              Стол Aјрин розевСтол Aјрин розев
                                                                              • Ново
                                                                               4.990 ден.5.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                               Стол Aјрин розевСтол Aјрин розев
                                                                               • Ново
                                                                                Трпезариски столчиња
                                                                                Едноставниот и елегантен дизајн на столицата Ајрин е најновиот тренд во модерниот дизајн. Спецификации: * Рамка и ногарки изработени од полипропилен. * Седиште изработено од пена и ткаенина. * Достапен во розева боја. Димензии на производот: Должина: 45 см Длабочина: 52 см Висина: 80 см Висина на седиштето: 47 см ...
                                                                                4.990 ден.5.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                Стол Aјрин розевСтол Aјрин розев
                                                                                • Ново
                                                                                 Трпезариски столчиња
                                                                                 Едноставниот и елегантен дизајн на столицата Ајрин е најновиот тренд во модерниот дизајн. Спецификации: * Рамка и ногарки изработени од полипропилен. * Седиште изработено од пена и ткаенина. * Достапен во розева боја. Димензии на производот: Должина: 45 см Длабочина: 52 см Висина: 80 см Висина на седиштето: 47 см ...
                                                                                 4.990 ден.5.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                 • Ново
                                                                                  2.590 ден.3.290 ден.
                                                                                  Стол Аурора белСтол Аурора бел
                                                                                  • Ново
                                                                                   2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                   Стол Аурора белСтол Аурора бел
                                                                                   • Ново
                                                                                    Трпезариски столчиња
                                                                                    Столицата Аурора е направена од современи издржливи материјали, идеална за секој модерен дом. Спецификации: * Наслонот и седиштето се изработени од полипропилен (PP) * Достапна во бела боја  Димензии на производот: Должина: 42 см. Длабочина: 45 см. Висина: 79,5 см. Висина на седиштето: 42 см Производот се испорачува во фабричко...
                                                                                    2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                    Стол Аурора белСтол Аурора бел
                                                                                    • Ново
                                                                                     Трпезариски столчиња
                                                                                     Столицата Аурора е направена од современи издржливи материјали, идеална за секој модерен дом. Спецификации: * Наслонот и седиштето се изработени од полипропилен (PP) * Достапна во бела боја  Димензии на производот: Должина: 42 см. Длабочина: 45 см. Висина: 79,5 см. Висина на седиштето: 42 см Производот се испорачува во фабричко...
                                                                                     2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                     • Ново
                                                                                      2.590 ден.3.290 ден.
                                                                                      Стол Паркер 006Стол Паркер 006
                                                                                      • Ново
                                                                                       2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                       Стол Паркер 006Стол Паркер 006
                                                                                       • Ново
                                                                                        Трпезариски столчиња
                                                                                        Ако сакате едноставни линии и минималистички дизајн, серијата Паркер е одличен избор за вас. Модерна столица која ќе ја истекна естетиката на вашиот дом и деловен простор. Спецификации: * Изработен од метал и PU * Краевите на ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања. Димензии на производот: Должина: 42 см. ...
                                                                                        2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                        Стол Паркер 006Стол Паркер 006
                                                                                        • Ново
                                                                                         Трпезариски столчиња
                                                                                         Ако сакате едноставни линии и минималистички дизајн, серијата Паркер е одличен избор за вас. Модерна столица која ќе ја истекна естетиката на вашиот дом и деловен простор. Спецификации: * Изработен од метал и PU * Краевите на ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања. Димензии на производот: Должина: 42 см. ...
                                                                                         2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                         • Ново
                                                                                          2.590 ден.3.290 ден.
                                                                                          Стол Паркер 008Стол Паркер 008
                                                                                          • Ново
                                                                                           2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                           Стол Паркер 008Стол Паркер 008
                                                                                           • Ново
                                                                                            Трпезариски столчиња
                                                                                            Ако сакате едноставни линии и минималистички дизајн, серијата Паркер е одличен избор за вас. Модерна столица која ќе ја истекна естетиката на вашиот дом и деловен простор. Спецификации: * Изработен од метал и PU * Краевите на ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања. Димензии на производот: Должина: 42 см. ...
                                                                                            2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                            Стол Паркер 008Стол Паркер 008
                                                                                            • Ново
                                                                                             Трпезариски столчиња
                                                                                             Ако сакате едноставни линии и минималистички дизајн, серијата Паркер е одличен избор за вас. Модерна столица која ќе ја истекна естетиката на вашиот дом и деловен простор. Спецификации: * Изработен од метал и PU * Краевите на ногарките имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања. Димензии на производот: Должина: 42 см. ...
                                                                                             2.590 ден.3.290 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                             • Ново
                                                                                              4.590 ден.5.300 ден.
                                                                                              Стол Шила 061Стол Шила 061
                                                                                              • Ново
                                                                                               4.590 ден.5.300 ден.Редовна цена-710 ден. исклученоЦена
                                                                                               Стол Шила 061Стол Шила 061
                                                                                               • Ново
                                                                                                Трпезариски столчиња
                                                                                                Модерна терпезариска столица кое значително ќе ја истакне естетиката на вашиот простор. Спецификации: * Рамка и ногарки изработени од метал. * Наслонот и седиштето се изработени од кадифе * Ногарките завршуваат со сјајно златна боја Димензии на производот: Должина: 44 см. Длабочина: 51 см. Висина: 88 см. Висина на седиштето: 47...
                                                                                                4.590 ден.5.300 ден.Редовна цена-710 ден. исклученоЦена
                                                                                                Стол Шила 061Стол Шила 061
                                                                                                • Ново
                                                                                                 Трпезариски столчиња
                                                                                                 Модерна терпезариска столица кое значително ќе ја истакне естетиката на вашиот простор. Спецификации: * Рамка и ногарки изработени од метал. * Наслонот и седиштето се изработени од кадифе * Ногарките завршуваат со сјајно златна боја Димензии на производот: Должина: 44 см. Длабочина: 51 см. Висина: 88 см. Висина на седиштето: 47...
                                                                                                 4.590 ден.5.300 ден.Редовна цена-710 ден. исклученоЦена
                                                                                                 • Ново
                                                                                                  4.590 ден.5.300 ден.
                                                                                                  Стол Шила 063Стол Шила 063
                                                                                                  • Ново
                                                                                                   4.590 ден.5.300 ден.Редовна цена-710 ден. исклученоЦена
                                                                                                   Стол Шила 063Стол Шила 063
                                                                                                   • Ново
                                                                                                    Трпезариски столчиња
                                                                                                    Модерна терпезариска столица кое значително ќе ја истакне естетиката на вашиот простор. Спецификации: * Рамка и ногарки изработени од метал. * Наслонот и седиштето се изработени од кадифе * Ногарките завршуваат со сјајно златна боја Димензии на производот: Должина: 44 см. Длабочина: 51 см. Висина: 88 см. Висина на седиштето: 47...
                                                                                                    4.590 ден.5.300 ден.Редовна цена-710 ден. исклученоЦена
                                                                                                    Стол Шила 063Стол Шила 063
                                                                                                    • Ново
                                                                                                     Трпезариски столчиња
                                                                                                     Модерна терпезариска столица кое значително ќе ја истакне естетиката на вашиот простор. Спецификации: * Рамка и ногарки изработени од метал. * Наслонот и седиштето се изработени од кадифе * Ногарките завршуваат со сјајно златна боја Димензии на производот: Должина: 44 см. Длабочина: 51 см. Висина: 88 см. Висина на седиштето: 47...
                                                                                                     4.590 ден.5.300 ден.Редовна цена-710 ден. исклученоЦена
                                                                                                     • Ново
                                                                                                      2.690 ден.3.200 ден.
                                                                                                      Стол СакаиСтол Сакаи
                                                                                                      • Ново
                                                                                                       2.690 ден.3.200 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                       Стол СакаиСтол Сакаи
                                                                                                       • Ново
                                                                                                        Трпезариски столчиња
                                                                                                        Трпезариска столица која се карактеризира со цврста метална рамка, издржлив тапацир и елегантен стил. Одлично се вкопува во сечиј дом, канцеларија или кафуле. Спецификации: * Направена од метал * Вклучува 1 перница за седиште направена од PU * Достапна во црна боја. Димензии: Должина: 45 см Длабочина: 53 см Висина: 80 см Висина...
                                                                                                        2.690 ден.3.200 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                        Стол СакаиСтол Сакаи
                                                                                                        • Ново
                                                                                                         Трпезариски столчиња
                                                                                                         Трпезариска столица која се карактеризира со цврста метална рамка, издржлив тапацир и елегантен стил. Одлично се вкопува во сечиј дом, канцеларија или кафуле. Спецификации: * Направена од метал * Вклучува 1 перница за седиште направена од PU * Достапна во црна боја. Димензии: Должина: 45 см Длабочина: 53 см Висина: 80 см Висина...
                                                                                                         2.690 ден.3.200 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                         • Ново
                                                                                                          4.290 ден.4.990 ден.
                                                                                                          Стол ЛарсСтол Ларс
                                                                                                          • Ново
                                                                                                           4.290 ден.4.990 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                           Стол ЛарсСтол Ларс
                                                                                                           • Ново
                                                                                                            Трпезариски столчиња
                                                                                                            Модерен, издржлив и стилски, столот Ларс е идеален избор за секој дом.  Спецификации: * Изработен од цврсто дрво. Димензии на столот: Должина: 42,5 см. Длабочина: 51,5 см Висина: 94 см. Висина на седиштето: 44 см Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување. Бојата на испорачаниот производ може...
                                                                                                            4.290 ден.4.990 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                            Стол ЛарсСтол Ларс
                                                                                                            • Ново
                                                                                                             Трпезариски столчиња
                                                                                                             Модерен, издржлив и стилски, столот Ларс е идеален избор за секој дом.  Спецификации: * Изработен од цврсто дрво. Димензии на столот: Должина: 42,5 см. Длабочина: 51,5 см Висина: 94 см. Висина на седиштето: 44 см Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување. Бојата на испорачаниот производ може...
                                                                                                             4.290 ден.4.990 ден.Редовна цена-700 ден. исклученоЦена
                                                                                                             • Ново
                                                                                                              4.990 ден.5.500 ден.
                                                                                                              Стол AјринСтол Aјрин
                                                                                                              • Ново
                                                                                                               4.990 ден.5.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                               Стол AјринСтол Aјрин
                                                                                                               • Ново
                                                                                                                Трпезариски столчиња
                                                                                                                Едноставниот и елегантен дизајн на столицата Ајрин е најновиот тренд во модерниот дизајн. Спецификации: * Рамка и ногарки изработени од полипропилен. * Седиште изработено од пена и ткаенина. * Достапен во сива боја. Димензии на производот: Должина: 45 см Длабочина: 52 см Висина: 80 см Висина на седиштето: 47 см Производот...
                                                                                                                4.990 ден.5.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                Стол AјринСтол Aјрин
                                                                                                                • Ново
                                                                                                                 Трпезариски столчиња
                                                                                                                 Едноставниот и елегантен дизајн на столицата Ајрин е најновиот тренд во модерниот дизајн. Спецификации: * Рамка и ногарки изработени од полипропилен. * Седиште изработено од пена и ткаенина. * Достапен во сива боја. Димензии на производот: Должина: 45 см Длабочина: 52 см Висина: 80 см Висина на седиштето: 47 см Производот...
                                                                                                                 4.990 ден.5.500 ден.Редовна цена-510 ден. исклученоЦена
                                                                                                                 • Ново
                                                                                                                  2.990 ден.3.600 ден.
                                                                                                                  Стол Бела 001Стол Бела 001
                                                                                                                  • Ново
                                                                                                                   2.990 ден.3.600 ден.Редовна цена-610 ден. исклученоЦена
                                                                                                                   Стол Бела 001Стол Бела 001
                                                                                                                   • Ново
                                                                                                                    Трпезариски столчиња
                                                                                                                    Ако барате компактна терпезариска столица со импресивен дизајн која се вклопува во секој простор од вашиот дом или канцеларија, тогаш столицата Бела е идеален избор за вас.  Спецификации: * Наслон и седиште изработени од армирана рамка и тапацирани со PU. * Ногарките се направени од метал. Димензии на производот: Должина: 44 см. Длабочина: 50...
                                                                                                                    2.990 ден.3.600 ден.Редовна цена-610 ден. исклученоЦена
                                                                                                                    Стол Бела 001Стол Бела 001
                                                                                                                    • Ново
                                                                                                                     Трпезариски столчиња
                                                                                                                     Ако барате компактна терпезариска столица со импресивен дизајн која се вклопува во секој простор од вашиот дом или канцеларија, тогаш столицата Бела е идеален избор за вас.  Спецификации: * Наслон и седиште изработени од армирана рамка и тапацирани со PU. * Ногарките се направени од метал. Димензии на производот: Должина: 44 см. Длабочина: 50...
                                                                                                                     2.990 ден.3.600 ден.Редовна цена-610 ден. исклученоЦена
                                                                                                                     • Ново
                                                                                                                      2.990 ден.3.600 ден.
                                                                                                                      Стол Бела 014Стол Бела 014
                                                                                                                      • Ново
                                                                                                                       2.990 ден.3.600 ден.Редовна цена-610 ден. исклученоЦена
                                                                                                                       Стол Бела 014Стол Бела 014
                                                                                                                       • Ново
                                                                                                                        Трпезариски столчиња
                                                                                                                        Ако барате компактна терпезариска столица со импресивен дизајн која се вклопува во секој простор од вашиот дом или канцеларија, тогаш столицата Бела е идеален избор за вас.  Спецификации: * Наслон и седиште изработени од армирана рамка и тапацирани со PU. * Ногарките се направени од метал. Димензии на производот: Должина: 44 см. Длабочина: 50...
                                                                                                                        2.990 ден.3.600 ден.Редовна цена-610 ден. исклученоЦена
                                                                                                                        Стол Бела 014Стол Бела 014
                                                                                                                        • Ново
                                                                                                                         Трпезариски столчиња
                                                                                                                         Ако барате компактна терпезариска столица со импресивен дизајн која се вклопува во секој простор од вашиот дом или канцеларија, тогаш столицата Бела е идеален избор за вас.  Спецификации: * Наслон и седиште изработени од армирана рамка и тапацирани со PU. * Ногарките се направени од метал. Димензии на производот: Должина: 44 см. Длабочина: 50...
                                                                                                                         2.990 ден.3.600 ден.Редовна цена-610 ден. исклученоЦена