Фотелја Loreta ројал портокалова
   Фотелја Loreta ројал портокалова
   Фотелја Loreta ројал портокалова
   Фотелја Loreta ројал портокалова
   Фотелја Loreta ројал портокалова
   Фотелја Loreta ројал портокалова
   Фотелја Loreta ројал портокалова
   Фотелја Loreta ројал портокалова

   Фотелја Loreta ројал портокалова

   Напиши рецензија (0)
   9.990 ден.
   12.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Loreta .

   Спецификации:

   * Направена од дрво и кадифе.

   * Класичен дизајн

   * Достапна во ројал портокалова боја

   Димензии: 

   Должина: 59 см.

   Длабочина: 64 см.

   Висина: 73 см.

   Длабочина на седиштето: 48 см

   Висина на седиштето: 45 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Комбинирајте класичнeн дизајн, издржливост и удобност во само едно парче мебел. Создадете катче за релаксација и смиреност со фотелјата Loreta .

   Спецификации:

   * Направена од дрво и кадифе.

   * Класичен дизајн

   * Достапна во ројал портокалова боја

   Димензии: 

   Должина: 59 см.

   Длабочина: 64 см.

   Висина: 73 см.

   Длабочина на седиштето: 48 см

   Висина на седиштето: 45 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   146-000005
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Loreta ројал портокалова

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Loreta ројал портокалова

   9.990 ден.
   12.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ