Фотелја кревет Sando - Maroon
   Фотелја кревет Sando - Maroon
   Фотелја кревет Sando - Maroon
   Фотелја кревет Sando - Maroon
   Фотелја кревет Sando - Maroon
   Фотелја кревет Sando - Maroon
   Фотелја кревет Sando - Maroon
   Фотелја кревет Sando - Maroon

   Фотелја кревет Sando - Maroon

   Напиши рецензија (0)
   11.999 ден.
   15.999 ден.
   Заштеди 4.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Фотелја која лесно се претвора во кревет.  

   Конструкција: 100% МЕТАЛ

   Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

   Длабочина на седиштето: 50 cm

   Ширина на седиштето: 60 cm

   Висина на седиштето: 45 cm

   Големина на кревет:

   Должина: 175 cm

   Ширина: 60 cm

   Дебелина: 23 cm

   Време на испорака: 15 дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Фотелја која лесно се претвора во кревет.  

   Конструкција: 100% МЕТАЛ

   Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

   Длабочина на седиштето: 50 cm

   Ширина на седиштето: 60 cm

   Висина на седиштето: 45 cm

    

    Големина на кревет:

    Должина: 175 cm

    Ширина: 60 cm

    Дебелина: 23 cm

    Дебелина на перницата за грб: 9 cm

    Висина на ногарките: 20,5 cm

    Висина на потпирачот за грб: 40 cm

    Ширина на потпирачот за рака: 4 cm

    Висина на потпирачот за рака: 15 cm

    Должина на потпирачот за рака: 35 cm

    Ребондирана пена за седење

    Ребондирана пена за грб

    Прилагодлив потпирач за грб на 14 нивоа

    Лесно се претвора во кревет

    Капацитет на максимална тежина: 100 kg 

    Време на испорака: 15 дена.

    Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите. Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   859FTN2327
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја кревет Sando - Maroon

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја кревет Sando - Maroon

   11.999 ден.
   15.999 ден.
   Заштеди 4.000 ден.
   со ДДВ