Фотелја Ivory
   Фотелја Ivory
   Фотелја Ivory
   Фотелја Ivory
   Фотелја Ivory
   Фотелја Ivory
   Фотелја Ivory
   Фотелја Ivory

   Фотелја Ivory

   Напиши рецензија (0)
   10.500 ден.
   12.900 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ако барате модерна фотелја коа ги надминува обичните, тогаш Ivory е тоа што ви треба!

   Спецификации:

   * Рамка изработена од метал обоена во златна боја.

   * Основата со пена и обложена со кадифе.

   * Вклучува: две помошни перници кои го потпираат струкот

   Димензии на производот:

   Должина: 53

   Длабочина: 52 см.

   Вкупна висина: 77 см.

   Висина на седиштето: 47 см

   Длабочина на седиштето: 50 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ако барате модерна фотелја коа ги надминува обичните, тогаш Ivory е тоа што ви треба!

   Спецификации:

   * Рамка изработена од метал обоена во златна боја.

   * Основата со пена и обложена со кадифе.

   * Вклучува: две помошни перници кои го потпираат струкот

   Димензии на производот:

   Должина: 53

   Длабочина: 52 см.

   Вкупна висина: 77 см.

   Висина на седиштето: 47 см

   Длабочина на седиштето: 50 см

   Забелешка: Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување. Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран, поради тоа што секој екран различно ги прикажува нијансите.

   146-000030
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја Ivory

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја Ivory

   10.500 ден.
   12.900 ден.
   Заштеди 2.400 ден.
   со ДДВ